REKLAMA

Wasze sprawy

Tak żyć się nie da

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

– Deszcz cieknie nam po ścianach, mieszkanie można malować kilka razy w roku, a i tak wychodzi wilgoć i grzyb – żali się Adriana Dul z Gozdnicy. Jej mieszkanie niszczeje, przez… remont, który rozpoczął się piętro wyżej rok temu i do tej pory nie skończył.

W budynku przy ul. Leśnej na parterze są dwa mieszkania komunalne. Jedno prywatne jest na piętrze.

– Jego właściciele dawno wyjechali, ponad 20 lat stało puste. W ubiegłym roku zdecydowali się je sprzedać i kupił je jeden z mieszkańców Gozdnicy. Miał remontować – mówi pani Adriana. I dodaje: – Zerwał podłogi, ocieplenie z dachu. Na początku roku jednak zmarł, a my na parterze zostaliśmy z przeciekającym dachem, zimnem, wilgocią i grzybem, który cały czas wychodzi na ścianach. Od grudnia ubiegłego roku do końca zimy zużyłam tyle węgla, co przez całe poprzednie dwa lata. Całe ciepło nam ucieka. Synowie wciąż chorują – mówi A. Dul. – Dłużej tak żyć się nie da – dodaje.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 109

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »