REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Starosto, nie zapominaj o nas!

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Dziury, rozjeżdżone pobocza, nieprzycięte krzaki. Na stan dróg powiatowych narzekają mieszkańcy Konina Żagańskiego, Jankowej Żagańskiej i Szczepanowa (gm. Iłowa). -Czy musimy czekać, aż zdarzy się jakiś nieszczęśliwy wypadek? – pytają.

Mieszkańcy pokazali „Regionalnej” te miejsca, które drogi nie przypominają, a na co dzień służą mieszkańcom. Są po prostu niebezpiecznie. – Skoro mamy drogę, na której na szerokość mieści się jedno auto, to chociaż powinniśmy mieć stabilne pobocza. Nowy asfalt to bardziej sfera marzeń, my chcielibyśmy po prostu, żeby nam się tu żyło lepiej – mówi Leokadia Ziaja, sołtys Jankowej.

Pora coś z tym zrobić

Swoje uwagi mieszkańcy najpierw kierują do sołtysów.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 321

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »