REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Najdroższy parking w Żarach

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Pani Kazimiera chciała zrobić zakupy w niedrogim markecie, ale wyszło wyjątkowo drogo. Rachunki dostała dwa – 95 zł za zakupy i 95 zł za parking, na którym stała niecałe pół godziny.

– Wracałam od lekarza w Żarach. Po drodze z domu chciałam jeszcze zrobić zakupy. Podjechałam do Netto. Często tam kiedyś kupowałam, gdy przyjeżdżałam w odwiedziny do syna, który mieszkał w okolicy – opowiada pani Kazimiera, mieszkanka Grabika.

Gdy we wtorek (28.11.) zaparkowała samochód przy markecie, nie zauważyła, że na parkingu stoją jakieś tabliczki i parkometr. Była zszokowana, gdy wróciła do auta. Za wycieraczką znalazła wezwanie do zapłaty 95 zł. – Nie wiedziałam, co to w ogóle jest. Dopiero któryś z kierowców mi powiedział, że jak się robi zakupy w Netto, to trzeba wydrukować taki darmowy bilet i włożyć go za szybę włożyć, zanim się pójdzie do sklepu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 286

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »