REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pedofil znowu atakuje

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Dwie 9-latki wracały ze szkoły. Zaczepił je obcy mężczyzna. Szedł za nimi. Nie odstępował na krok. Wcześniej zaczepił ich starszą koleżankę. Proponował 100 zł.

Wszystko działo się w środę, 29.11., po godz. 13. Dziewięciolatki wbiegły do domu zziajane i zdenerwowane. Opowiadały o mężczyźnie w kapturze, który szedł za nimi.

– Dziewczynki wychodzą ze szkoły bocznym wyjściem, potem przechodzą koło zbiornika retencyjnego. Gdy zbliżały się do ulicy Witosa, od strony sklepu na rogu ul. Zapolskiej, ruszył za nimi mężczyzna. Szedł za nimi, miał na sobie szare jasne spodnie dresowe i ciemną bluzę z kapturem na głowie. Twarz miał zasłoniętą czerwoną chustką. Dziewczynkom wydawało się, że to jakaś dziwaczna maska – opowiada babcia jednej z dziewczynek.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 302

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »