REKLAMA

Praca

W sklepie, w barze i na produkcji

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pracownika socjalnego na zastępstwo potrzebuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach. Ofertę dla dwunastu spawaczy ma przedsiębiorstwo „Classic” z Żar. Trzech monterów, kontrolerów jakości potrzebnych jest do „Automotive Assembly Systems” w Żarach. Łącznie osiem osób do przygotowywania posiłków potrzebnych jest w żarskim Mc Donald`s. Sześciu pracowników ochrony w Żaganiu i okolicach zatrudnić może PHU „Partner” z Żagania.

 

Dla policjanta i nauczyciela

Montera konstrukcji stalowych do pracy w Lubsku poszukuje spółka „Almazov” z Wrocławia. Ta sama spółka prowadzi też rekrutację dla pięciu pakowaczy ręcznych do pracy w lubskiej „Magnolii”. Przedszkole nr 3 w Lubsku może zatrudnić nauczyciela i palacza C.O. Dwóch policjantów potrzebnych jest do lubskiego komisariatu policji. Specjalistę ds. zamówień publicznych zatrudni Zakład Transportowy i Ogólnobudowlany Edwarda Karpowicza z Lubska.

Sprzedawca potrzebny jest do sklepu „Mała Mi (Żabka)” w Iłowej. Trzy osoby do opieki nad osobami niepełnosprawnymi znajdą pracę w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach. Szlifierza szkła płaskiego zatrudni firma „Hart – Szkło” w Tuplicach. Dwóch pomocników brukarza znajdzie pracę w firmie „Ted Bruk” z Datynia.

Ankietera do pracy na terenie powiatu żarskiego poszukuje Urząd Statystyczny z Zielonej Góry. Pracownik biurowy znajdzie pracę w firmie „Consalnet” w Wiechlicach. Firma „Bewa” z Wiechlic ma oferty pracy dla kontrolerów jakości oraz mechaników maszyn i urządzeń. Do firmy „Wuppermann” w Małomicach mogą zgłaszać się tokarze, frezerzy, potrzebni są także operatorzy tokarek numerycznych CNC.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Dwóch malarzy do pracy na terenie powiatu żarskiego zatrudnić może Firma Remontowo – Budowlana Andrzeja Kłosa z Żar. Zgrzewaczy, pracowników  produkcji poszukuje przedsiębiorstwo „Produs” z Żar. Grafik komputerowy potrzebny jest do spółki „Partner” z Wiechlic.

Napisz komentarz »