REKLAMA

Polityka

Chcą Wołowicza, będzie Kumor-Pilarczyk

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Norbert Królik

Lewica z Żar szuka kandydata na burmistrza. Czy będzie nim Franciszek Wołowicz, czy może Izabela Kumor-Pilarczyk? Radni miejscy z SLD nie pozostawiają złudzeń, kogo chcą.

– To moje największe marzenie, żeby kandydatem na burmistrza Żar został Franciszek Wołowicz. To samorządowiec z krwi i kości. Ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę – mówi Lucyna Grzybowicz, radna SLD z Żar.

– Gdyby Wołowicz się zdecydował, to byłby świetnym kandydatem ze strony lewicy – dodaje Jacek Niezgodzki, szef radnych SLD, ale bezpartyjny.

– Jeżeli miałbym wskazać najlepszego kandydata na burmistrza Żar, to byłby to Franciszek Wołowicz. To najlepsze rozwiązanie dla Żar. Jeżeli się zdecyduje, to chętnie mu pomogę w kampanii wyborczej – zapowiada Piotr Czerwiński, radny SLD.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 208

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »