REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Każdy chce być Łosiem?

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Za 144 zł miesięcznie starosta żagański wydzierżawił 18-metrową działkę przy basenie Piotrowi Łosiowi. – Ja dałbym dużo więcej – zarzeka się Maciej Bartosz, przedsiębiorca z Żagania, zainteresowany dzierżawą terenu.

Przypomnijmy – radnemu Piotrowi Łosiowi miejska spółka wypowiedziała umowę na dzierżawę terenu pod kiosk przy ul. Kochanowskiego, bo rzekomo zasłaniał on widoczność kierowcom, wyjeżdżającym z parkingu przy basenie i hali. Radny zarzekał się, że to sprawka burmistrza Daniela Marchewki i zemsta za to, że Łoś rozlicza burmistrza. Łoś rozebrał kiosk przy pomocy kolegów.

Do radnego rękę wyciągnął starosta Henryk Janowicz, któremu nie po drodze z burmistrzem Marchewką. I wydzierżawił Łosiowi 18-metrową działkę w pobliżu tej, z której radny musiał się wynieść. Radny chce postawić na niej kiosk jeszcze w grudniu.

 

Gdzie przejrzystość?

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 216

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »