REKLAMA

Polityka

Polityczny jad czy troska?

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Radni z koalicji wspierającej burmistrza Szprotawy chcą pozbawić Jerzego Chmarę funkcji wiceprzewodniczącego komisji gospodarki. Pierwsza próba się nie udała.

J. Chmarę koalicjanci chcieli odwołać w czwartek, 23 listopada, na posiedzeniu komisji. Argumentem był „brak współpracy”, po tym jak Chmara opuścił koalicję burmistrza na znak protestu przeciwko temu, że w kolejnym roku w planach zabrakło remontu drogi w jego Henrykowie. Pod wnioskiem o odwołanie podpisali się: Beata Jakowicka, Władysław Sobczak, Jan Szymczak, Monika Zarzecka, Piotr Sikorski, Maciej Pachurka (wszyscy z KWW Józefa Rubachy), Maciej Siwicki, Zygmunt Grabowski, Wanda Augustyniak, Jarosław Zubal (wszyscy z KW Polskie Stronnictwo Ludowe).

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 176

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »