REKLAMA

Sport

Trenują i pomagają

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Zawodnicy Żarskiego Klubu Sportów Walki ostro trenują przed grudniowymi zawodami. A już w najbliższą sobotę, 2.12., będzie ich można zobaczyć na żywo w Lunie podczas charytatywnej gali na rzecz 5-miesięcznej Hani Elbanowskiej.

Na niedzielę (26.11.) bokserską organizowaną przez KS Box Lwówek Śląski pojechało dwóch zawodników ŻKSW, powracający po długiej kontuzji Kornel Siemaszko i Cezary Zduński.

– Obaj zmierzyli się z mocnymi rywalami, ich występ do dobry prognostyk przed grudniowymi startami w zawodach – mówi Dawid Polok, prezes ŻKSW. 

 

Pomogą Hani

Zawodników ŻKSW w akcji na żywo można będzie zobaczyć w Żarach już w najbliższą sobotę, 2.12. W Lunie organizowana jest Charytatywna Gala Sportów Walki. W ringu bokserskim odbędą się walki z dyscyplin: muaythai, K-1, grappling i boks. Dodatkowo, prowadzone będą licytacje gadżetów przekazanych przez sportowców – Iwonę Matkowską, Macieja Albinowskiego i Macieja Zegana. Start o godz. 16:00. Cegiełka wstępu kosztuje 20 zł od osoby (rezerwacje pod nr tel. 888 767 877). Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie 5-miesięcznej Hani Elbanowskiej z Żar, która urodziła się z silnym niedotlenieniem. Dziewczynka jest karmiona dojelitowo, ma duże napięcia całego ciała, nie mruga oczami, nie ma mimiki twarzy. Pieniądze potrzebne są m.in. na rehabilitację i dojazdy do lekarzy. 

Napisz komentarz »