REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Podali sobie ręce

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Piotr Piotrowski

Radny Henryk Sienkiewicz przeprosił w sądzie burmistrza Żagania za pomówienia. Proces o zniesławienie Daniela Marchewki skończył się ugodą w piątek, 24 listopada.

Sędzia Mariola Jabłońska wyprosiła z sali dziennikarzy. Zrobiła to na wniosek burmistrza, który zażyczył sobie utajnienia procesu.

– Sprawy o pomówienie lub znieważenie są niejawne, chyba że na jawność zgodzi się pokrzywdzony – tłumaczyła dziennikarzom sędzia.

Jak ustaliliśmy, na wokandzie doszło do ugody między radnym a burmistrzem. D. Marchewka żądał przeprosin w prasie. Skończyło się na przeprosinach w sądzie. Panowie podali sobie ręce.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 130

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »