REKLAMA

Praca

W piekarni, lesie i w urzędzie

Opublikowano 24 listopada 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna z Żar prowadzi nabór na stanowisko młodszego asystenta. Młodszego wychowawcę zatrudni Powiatowy Dom Dziecka w Żarach. Łącznie sześciu doradców klienta o pracę może pytać w żarskim Tesco. Kucharz-pizzer potrzebny jest do „Da Grasso” w Żarach.

Łącznie dwóch starszych ratowników-stażystów do pracy w Żaganiu i Szprotawie może przyjąć Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żaganiu. Nauczyciela języka niemieckiego na zastępstwo na cały etat może zatrudnić Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania. W Żaganiu fryzjer znajdzie pracę w Salonie „Julka” oraz w Zakładzie Fryzjerskim Beaty Magiera. Piekarz i pomocnik piekarza o pracę mogą pytać w żagańskiej Piekarni „Walter”. Łącznie czterech monterów urządzeń chłodniczych znajdzie pracę w firmie „Coldservice” w Żaganiu.

 

Nauczyciel i monter

W Lubsku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym potrzebny jest nauczyciel oligofrenopedagog i pomoc nauczyciela do pracy na pół etatu. Główny księgowy o pracę może pytać w lubskim Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych. Nauczyciel doradztwa zawodowego na część etatu potrzebny jest do Szkoły Podstawowej w Górzynie. Sprzedawca o pracę może pytać w Sklepie Motoryzacyjnym Zdzisława Popławskiego w Lubsku. Piekarz zatrudnienie znajdzie w lubskim „Społem”.

Sekretarka na zastępstwo potrzebna jest do spółki Szprotawskie Wodociągi i Kanalizacje. Szprotawski Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy poszukuje nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagoga. Nauczyciel informatyki na zastępstwo potrzebny jest także do Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie.

W Piotrowie w firmie „JaP Trading” pracę znajdzie łącznie 12 osób do pomocy przy produkcji drzewnej i operatora obrabiarki do drewna. W Iłowej ofertę dla księgowego oraz rzeźnika, wykrawacza ma spółka „Premium Beef International”.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. W żarskim Zakładzie Ubezpieczeń społecznych potrzebna jest osoba na stanowisko do spraw rozliczeń. Dwie osoby do sprzątania na terenie Żar i Sieniawy Żarskiej może zatrudnić firma „RJ-System” z Warszawy, a nabór dla osoby do sprzątania pomieszczeń Urzędu Skarbowego w Żarach prowadzi „Clar System” z Poznania. Pracownika gospodarczego do Żar poszukuje „Poziom” z Zielonej Góry.

Napisz komentarz »