REKLAMA

Kronika policyjna

Na czołówkę

Opublikowano 24 listopada 2017, autor: bj

Dwa auta rozbiły się na drodze pomiędzy Żarami a Jasieniem, na wysokości Świbnej, w poniedziałek (20.11.) ok. godz. 6.35. Trzecie wylądowało w rowie.

– Otrzymaliśmy informację o wypadku, w którym brały udział trzy auta i zostały poszkodowane trzy osoby. Na miejsce natychmiast pojechały dwa zastępy z JRG w Lubsku – informuje bryg. Grzegorz Lisik, rzecznik żarskiej komendy PSP. Dotarły tam również trzy karetki i dwa policyjne radiowozy.

Okazało się, że doszło do czołowego zderzenia peugeota partnera, prowadzonego przez 78-letnią kobietę z fordem fiestą, za kierownicą którego siedział 61-letni mieszkaniec Lubska. Mężczyzna jechał w kierunku Żar, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w jadącego z naprzeciwka peugeota. Tuż za fiestą jechał opel. Jego kierowca, 32-latek, nie chcąc w nich uderzyć, zjechał do rowu.

Karetki do  105. Szpitala Wojskowego zawiozły pasażerkę forda i 78-latkę z peugeota, do Szpitala na Wyspie trafił 61-latek. Po badaniach lekarskich okazało się, że żadna z tych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierowca forda został ukarany mandatem, dostał też 6 pkt karnych.

Napisz komentarz »