REKLAMA

Bez kategorii

Zabawa w przypalanie

Opublikowano 24 listopada 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Bartek (14 l.) nie dosłyszy. Ale wszystko dobrze rozumie. Wiedział, że dwaj starsi uczniowie z jego szkoły go krzywdzili. Jednak bał się o tym powiedzieć. Więc milczał. A gdzie byli dorośli? Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał.

Niemal pół roku trwała gehenna Bartka, ucznia kl. VI Ośrodka dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach. Od poniedziałku do piątku mieszka w internacie. Tam pastwili się nad nim dwaj starsi uczniowie, Kacper (17 l.) i Michał (18 l.).

– Popychali mnie, bili, naśmiewali się. Przeklinali, wyzywali od najgorszych, poniżali. I zakazywali, by komuś o tym mówić. To nie mówiłem. Bałem się. Bo ich było dwóch. I byli więksi – opowiada Bartek.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1059

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »