REKLAMA

Wasze sprawy

Każdy most ma dwa końce

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Tydzień temu pisaliśmy o zadowolonych mieszkańcach ul. Szklarskiej w żarskich Kunicach, którzy cieszą się, że niebawem przez most przejadą auta. Innego zdania są jednak mieszkańcy ul. Westerplatte, którzy nie chcą mieć ciężarówek pod oknami.

W tej sprawie napisali petycję do burmistrza, w której czytamy, że fakt, iż most jest zamknięty dla samochodów od 2009 roku, poprawił jakość ich życia. Piszą do Danuty Madej, że domy, w których mieszkają, są stare i przez duże samochody zaczną im pękać ściany.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 101

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »