REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Okradli listonosza

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Złodzieje ukradli saszetkę ze sporą ilością pieniędzy listonoszowi z Żar, który roznosił listy w Grabiku. Mowa o 20 tys. zł.

Do kradzieży doszło w piątek, 10 listopada, ok. godz. 14.00, pomiędzy blokami 9-rodzinnymi o numerach 103-104.

– Podjechałem samochodem pod klatkę i poszedłem wrzucać listy – wspomina listonosz (imię i nazwisko znane red.). – Podjechałem audi A3, ciemnego koloru, stanąłem pomiędzy budynkami. Pojazd nie był oznaczony logo poczty. Wyszedłem i niestety zostawiłem auto otwarte, bo dosłownie nie było mnie 5 minut. Od razu po powrocie zauważyłem brak saszetki z pieniędzmi, która wcześniej leżała na podłodze przed siedzeniem pasażera. Rozejrzałem się, ale nikogo nie było w okolicy. Od razu zadzwoniłem na pocztę i na policję. Poinformowałem ich, że zostałem okradziony, ale kazali mi to zgłosić osobiście na komendzie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 101

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »