REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Gangsterzy w Focusie

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: red.

Uzbrojeni po zęby policjanci, w kuloodpornych kamizelkach i kominiarkach na twarzach, wparowali w środę (15.11) w południe do galerii Focus w Zielonej Górze. Z pizzerii wywlekli dwóch gangsterów, podejrzanych o handel narkotykami.

– To były sceny jak z filmu – opowiadają świadkowie.

Około południa na parkingu przy galerii Focus Mall pojawili się policjanci. Do galerii wkroczyli antyterroryści w kominiarkach. W knajpie na pierwszym piętrze siedzieli dwaj mężczyźni.

– To była błyskawiczna akcja – komentuje pracownik jednego z pobliskich sklepów. – Zobaczyłem facetów w kominiarkach, z kałachami. Z dwóch stron odcięli drogę klientom galerii. Nikt nie mógł przejść korytarzem. Ludzie nie wiedzieli, o co chodzi. Niektórzy myśleli, że bomba. Faceci w kominiarkach nagle wkroczyli do knajpy. Wyprowadzili klientów. A dwóch mężczyzn powalili na ziemię, skuli i wywlekli z Focusa.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 186

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »