REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Łoś zjadł marchewkę i się zatruł?

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żagański radny pośpieszył się z rozbiórką kiosku przy ul. Kochanowskiego. – Nie miał pozwolenia na nią. Piotr Łoś jako radny powinien znać przepisy – kwituje burmistrz Daniel Marchewka.

O rozbiórce pisaliśmy tydzień temu, w artykule pt. „Łoś zjadł marchewkę”. Prowadzący od 16 lat kiosk prasowy radny Piotr Łoś i jego córka Natalia musieli zakończyć działalność, bo budynek, zdaniem właściciela gruntu, spółki Pałac Książęcy, stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym, utrudniając kierowcom widoczność podczas wyjazdu z parkingu Areny. W rozbiórce kiosku Łosiom pomogli znajomi i radni z opozycji burmistrza. Okazuje się, że akcja była samowolą, bo radny nie miał pozwolenia na rozbiórkę.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 181

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »