REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zjesz, wypicujesz

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: bj

Restauracja i firma zajmująca się drobiazgowym czyszczeniem aut, czyli auto prodetailing pojawi się obok stacji paliw przy ul. Piastowskiej w Żarach.

Właściciel terenu, Jarosław Hejmanowski, wystąpił z wnioskiem do żarskiego starostwa o zmianę wydanego w 2016 r. pozwolenia na budowę stacji obsługi pojazdów. – Zmieniłem plany informuje J. Hejmanowski. – Znajdą się tu myjnie – ręczna i automatyczna. Budowany obiekt będzie stanowił dwa podwójne zespoły garaży z pomieszczeniami biurowi i socjalnymi.

Co i kiedy się tam pojawi? – Będzie to studio zajmujące się profesjonalną kosmetyką samochodową. Właścicielom nowych aut zaoferujemy pokrywanie karoserii ceramicznym impregnatem, zabezpieczanie tapicerki, z kolei używanym będziemy przywracać blask albo przygotowywać do sprzedaży – mówi Remigiusz Szablewski, właściciel studia. – Chcemy ruszyć na początku grudnia. – wyjaśnia R. Szablewski.

Pomiędzy stacją paliw a myjniami i obsługą aut znajdzie się restauracja. – Na razie tyle mogę zdradzić. Rozmowy w tej sprawie są już praktycznie na finiszu – kończy J. Hejmanowski.

Napisz komentarz »