REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Sprawiedliwości szukają u Ziobry

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

Rodzice 18-letniego Szymona z Żagania mają żal do żarskiej prokuratury, że umorzyła śledztwo w sprawie śmierci ich syna. Skarga trafiła do ministra sprawiedliwości.

O tragicznej śmierci Szymona Krzystałowskiego pisaliśmy w artykule pt. „Umarł ze strachu”. 18-latek wpadł w „złe towarzystwo” i zaczął brać dopalacze. We wrześniu 2014 roku przeszarżował ze środkiem o nazwie Sztywny Misza i w ciężkim stanie trafił do 105. Szpitala Wojskowego. Półnagiego Szymona z ulicy zgarnęła policja. 18-latek nie dał się zbadać lekarzowi, trafił na konsultację psychiatryczną. Szymonowi zdjęto kajdanki. 18-latek wykorzystał to i uciekł z oddziału. Znaleziono go pod szpitalnym murem. Mimo reanimacji, nie udało się go uratować.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 392

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »