REKLAMA

Wasze sprawy

Nie damy się zastraszyć!

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

Mówią mieszkańcy ul. Podgórnej w Szprotawie. Ich okna i elewacje domów ktoś obrzucił jajkami.

Co ciekawe, jajkami ktoś celował w domy tych szprotawian, którzy kilka tygodni temu pożalili się na łamach „Regionalnej” (nr 861, pt. „Przez to wysypisko powoli umieramy”), że chorują przez pobliskie składowisko odpadów.

Dziś Krystyna Gorzków, Jadwiga Garczyńska, Wanda i Robert Mikita, Katarzyna Dzida i Krzysztof Skiba zapewniają, że nie dadzą się zastraszyć.

– Było po godz. 19.00, w poniedziałek, 13.11.), gdy usłyszałem huk. Wybiegłem na dwór i zobaczyłem, że na oknach są rozbite jajka. Nikogo już nie było. Rano zobaczyłem nieopodal domu puste opakowanie po jajkach – mówi Krzysztof Skiba. – Jajami obrzucono również domy moich sąsiadów. Co ciekawe, tylko tych, którzy zostali z imienia i nazwiska wymienieni na łamach gazety.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 469

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »