REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Powiesił się, bo coś go gryzło

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

58-letni szprotawianin powiesił się na drzewie, w okolicy zjazdu z obwodnicy miasta.

Marek Gołuszko wyszedł z domu rano, w środę, 8 listopada. Na miejsce swojej śmierci wybrał jedno z drzew w okolicy zjazdu na obwodnicę Szprotawy w kierunku Żagania. Tam, w pobliżu wiaduktu, zawiązał sobie pętlę na szyi.

– Wiszącego na drzewie mężczyznę z drogi zauważył jeden z kierowców, który zadzwonił po policję. Zatrzymał się i postawił trójkąt ostrzegawczy do czasu przyjazdu radiowozu – informuje podinsp. Sylwia Woroniec, oficer prasowy KPP Żagań. – Prokuratura zabezpieczyła zwłoki do sekcji, która ma wykluczyć udział osób trzecich. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, zwłoki rozpoznał jego brat.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 63

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »