REKLAMA

Praca

W szkole, biurze i na budowie

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

W Żarach kilka ofert ma PKS, potrzebni są dwaj robotnicy budowlani, mechanik samochodowy, kierowcy samochodów ciężarowych do transportów krajowych i międzynarodowych. Ofertę aż dla dziesięciu cieśli szalunkowych ma firma „RD Dubowski” z Żar. W żarskim Tesco pracę znajdzie łącznie sześć osób, po dwie osoby potrzebne są do obsługi kas, bistra i działu świeża żywność. Pracownika biurowego i serwisanta komputerowego może zatrudnić firma „aPress24” z Żar. Łącznie pięciu ustawiaczy maszyn znajdzie pracę w żarskim „Relpolu”. Operator ciągu technologicznego, czyli do obsługi przenośników taśmowych, potrzebny jest do firmy „Lafarge Kruszywa i Beton” w Gryżycach.

 

Kasjer i dyspozytor

Główny księgowy znajdzie pracę w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Pomoc nauczyciela oraz nauczyciel oligofrenopedagog potrzebni są do Specjalnego Ośrodka Szkolno –  Wychowawczego w Lubsku.  Magazyniera może zatrudnić lubska „Magnolia”. Majstra obwodu drogowego w Lubsku poszukuje Zarząd Dróg Wojewódzkich z Zielonej Góry. Szkoła Podstawowa w Górzynie ma ofertę dla nauczyciela doradztwa zawodowego.

Dyspozytor znajdzie pracę w firmie „Intra” w Iłowej. Pracownik biurowy potrzebny jest do kancelarii komornika Izabeli Todorowskiej – Paterek w Szprotawie. Kierownik sekcji medycznej znajdzie pracę w 43. Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Świętoszowie, w WOG potrzebna jest także osoba na stanowisko mistrza. Do jej obowiązków należy m.in. kierowanie i kontrola pracy podległych pracowników, opracowanie planów remontów i konserwacji. Łącznie 13 kasjerów, sprzedawców będzie potrzebnych do marketu „Dino” w Brzeźnicy, który jeszcze jest w budowie. Kierownik do spraw transportu i oceny jakości drewna znajdzie pracę w firmie „Autohobbi” z Dębinki. Dwóch pracowników fizycznych o pracę może pytać w firmie „PPHU Kornik” w Łazie.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Pracownik gospodarczy do Żar potrzebny jest dla spółki „Poziom” z Zielonej Góry. Osoby do sprzątania w Żarach i Sieniawie Żarskiej zatrudni agencja „RJ System” z Warszawy. Ofertę dla osób sprzątających do pracy w Urzędzie Skarbowym w Żarach ma też firma „Clar System” z Poznania.

Napisz komentarz »