REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Brutalne morderstwo, trudne śledztwo

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: bj

Prokuratorzy z Zielonej Góry będą prowadzić śledztwo w sprawie morderstwa mieszkańca żarskich Kunic.

Zwłoki 59-letniego mężczyzny zostały znalezione 18.09. o świcie, kilkanaście metrów od jego własnego domu w żarskich Kunicach. W kałuży krwi. Mężczyzna miał poderżnięte gardło. Tuż obok był porzucony kuchenny nóż, z 22-centymetrowym ostrzem. Dwa dni później na 3 miesiące aresztowany został Arkadiusz P. (51 l.), mieszkaniec Żar. To właśnie on poinformował, że znalazł ciało. Zadzwonił po pogotowie. Mężczyźni dobrze się znali, bo razem pracowali, a zmarły był szefem 51-latka. Arkadiusz P. usłyszał zarzut, że działając w bezpośrednim zamiarze pozbawienia życia, zadał dwa ciosy nożem, powodując dwie rany cięte. Obrażenia były rozległe – cięcie, które miało długość 21 cm i było szerokie na 5 spowodowało przecięcie żyły.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 107

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »