REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Lekarz jechał na bani!

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Rafał Krzymiński

Robert S., lekarz rodzinny, był agresywny i pijany. Policjanci musieli go skuć kajdankami.

Zielonogórska drogówka patroluje Trasę Północną (wieczór, 5.12). Na widok policjantów kierowca hyundaia zatrzymuje się i cofa w stronę zatoczki.

– To wzbudziło podejrzenia policjantów –  mówi Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji. – Po zatrzymaniu pojazdu siedział w samochodzie, jakby na coś czekał. A potem wszystko działo się szybko. Kierowca uciekał, policjanci ruszyli w pościg, musieli niestety użyć siły. Zatrzymany został skuty kajdankami – relacjonuje. – Badanie alkomatem wykazało 0,7 promila. Za to grozi mu do dwóch lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów na minimum trzy lata.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 161

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »