REKLAMA

Sport

Beskid goni czołówkę

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

3:0 wygrali piłkarze Beskidu Bożnów w Dzikowicach z miejscowym Raptusem. Zwycięstwo dedykowali koledze, któremu urodził się syn.

Niedzielny mecz (5 listopada) był zaległym z 8. kolejki. Gospodarze długo bronili dostępu do własnej bramki. Skapitulowali na kwadrans przed końcem meczu. Bramki dla Beskidu zdobyli: Wojciech Jeżak (75. min), Dawid Zawadzki (78. min) oraz Piotr Pawłowski (86. min).

 – To zwycięstwo dedykowaliśmy nieobecnemu na meczu Marcinowi Orlikowskiemu. Urodził mu się syn – mówi Tomasz Nowak, wiceprezes klubu z Bożnowa.

Przypomnijmy, Beskid wrócił na piłkarską mapę po dwuletniej przerwie. Był to niezwykle udany powrót, bo rundę jesienną zespół zakończył na 4. miejscu, mając jedynie 7 punktów straty do lidera, Płomienia Czerna.

W drugim zaległym meczu Victoria Siecieborzyce uległa Piastowi Wichów 2:5. Gole dla gospodarzy strzelili: Grzegorz Szumilas (22. min), Remigiusz Kulikowski (41. min).  W zespole gości hat trickiem popisał się Andrzej Wojtal (15., 20 i 81. min). Dwa pierwsze gole strzelili: Krzysztof Rawski (2. min), Daniel Duszyński (6. min). Jesienią Victoria nie zdobyła ani jednego punktu i zamyka tabelę z dorobkiem 16 zdobytych goli i aż 49 straconych.

Napisz komentarz »