REKLAMA

Praca

Dla rybaka, sprzedawcy i nauczyciela

Opublikowano 03 listopada 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Drukarnia „Chroma” z Żar może zatrudnić pięciu introligatorów. Sekretarka do pracy na pół etatu potrzebna jest w żarskiej prokuraturze. Pracownik socjalny na teren gminy Żary potrzebny jest do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Trzech kasjerów, sprzedawców o pracę może pytać w żarskim „Dino”.

W Żaganiu robotnik gospodarczy o pracę  może pytać w firmie Handlowo – Usługowej Andrzeja Kury.

Dwóch pracowników socjalnych potrzebnych jest do pracy w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Lubsku. Osobnego pracownika socjalnego może zatrudnić lubski Powiatowy Dom Dziecka. Pomoc nauczyciela i wychowawca oligofrenopedagog znajdą pracę w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lubsku.

 

Szwaczki i budowlańcy

Osobę do sprzątania i dziesięciu sortowaczy folii przemysłowych zatrudnić może firma „e-group” ze Szprotawy. Łącznie pięć osób potrzebnych jest do obsługi stacji paliw „Dan-Pol” w Jasieniu. Czterech magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe do pracy w Jasieniu poszukuje firma „Gal Industrial” w Zielonej Góry. Pięć osób do pracy jako szwaczki maszynowe może zatrudnić firma „DG Meble” z Jasienia.

Operatora maszyn sortująco – kruszących do pracy w kopalni w Grzupi Dolnej może zatrudnić spółka Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych. Ruszyła rekrutacja do powstającego jeszcze sklepu „Dino” w Brzeźnicy. Do pracy potrzebnych będzie łącznie 12 kasjerów, sprzedawców. Do Szkoły Podstawowej w Piotrowie na staż potrzebna jest pomoc nauczyciela. Pięciu pracowników wykończenia wnętrz znajdzie pracę w firmie „Ma Maison” w Jasienicy. Rybaka stawowego na teren gospodarstwa rybackiego w Brodach poszukuje „OTL” ze Świebodzina.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Specjalista ds. kadr i płac o pracę może pytać w firmie „Digger” w Żarach. W żarskim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do pracy na zastępstwo potrzebne są: osoba do opracowania decyzji i korespondencji oraz do obsługi konta ubezpieczonego. Osoby do sprzątania w Sieniawie Żarskiej i Żarach zatrudni spółka „RJ System” z Warszawy. Ofertę do sprzątania biur w Żarach ma „Clar System” z Poznania.

Napisz komentarz »