REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Uratowała syna

Opublikowano 03 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

Dzięki czujności swojej mamy, 21-letni mieszkaniec Iłowej dziś cieszy się życiem. O mało nie zabił go czad.

W niedzielę, 29 października rano, szykował się do pracy. Podejrzenie jego matki wzbudziła zbyt długa wizyta w łazience.

– Wcześniej usłyszałam jakiś dziwny odgłos. Myślałam, że to z piekarnika. Woda już dawno przestała lecieć, nastała cisza – opowiada pani Jadwiga. – Poszłam sprawdzić, co się dzieje z synem. Ponaglałam go, aby się pośpieszył. Nie odpowiadał. Chwyciłam za klamkę, ale zamknął się od środka, więc wpadłam na pomysł, aby drzwi otworzyć śrubokrętem.

Po wejściu do łazienki pani Jadwiga zastała nieprzytomnego syna. – Nogi się pode mną ugięły, ale długo nie zastanawiałam się, co robić. Od razu otworzyłam okno w łazience, aby syn złapał świeżego powietrza. I zadzwoniłam po pogotowie – opowiada. – Lekarz powiedział mi, że 1-2 minuty zwłoki i syn mógłby już nie żyć.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 96

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »