REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Odkręcił gaz

Opublikowano 03 listopada 2017, autor: bj

Chwilę grozy przeżyli mieszkańcy kamienicy przy ul. Jagiellońskiej w Żarach. Ich sąsiad odkręcił kurki z gazem i uszkodził instalację.

Mieszkaniec jednego z lokali, 65-letni mężczyzna, odkręcił kurki kuchenki gazowej.

– Z wizytą były u mnie dzieci. Obchodziłam w niedzielę urodziny. Około godz. 17 wychodziliśmy zapalić na zewnątrz. Nagle poczuliśmy silny zapach gazu – opowiada Janina Laskowska, mieszkanka parteru kamienicy. Nie było wątpliwości. Woń dochodziła z mieszkania sąsiada. – Na szczęście miał otwarte drzwi. Od razu wbiegłam zakręcić kurki. I wezwałam straż pożarną. Przecież to wszystko mogło nas wysadzić w powietrze! – opowiada pani Janina.

– Natychmiast na miejsce pojechało 9 strażaków. Z naszych informacji wynika, że mężczyzna odkręcił kurki i zaczął rozkręcać instalację. Pierwsze sygnały wskazywały, że może to być próba samobójcza – informuje bryg. Grzegorz Lisik, rzecznik żarskiej komendy PSP.

– Cały budynek zablokowali – wspomina J. Laskowska.

Chciał posprzątać?

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 137

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »