REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Skręcać czy nie?

Opublikowano 27 października 2017, autor: Justyna Bareła

O wyjaśnienie zagadki, czy można skręcać w lewo z ul. Żarskiej w Żaganiu obok kościoła garnizonowego, poprosili nas Czytelnicy.

Nowe oznakowanie na drodze pojawiło się po jej remoncie. Przed skrzyżowaniem ul. Żarskiej z ul. Sosnową na jezdni jest strzałka nakazująca jazdę prosto. Na samym skrzyżowaniu jest jednak linia przerywana i nie ma znaku zakazującego skrętu w lewo.

– Jak mam dojechać do domu przy ul. Sosnowej? Jadąc od centrum, nie wiem, czy mogę po prostu skręcić w lewo, czy muszę objechać osiedle od strony ul. Konopnickiej albo zawracać na rondzie w kierunku Żar? Po remoncie ul. Żarskiej zmieniono znaki i już zdążyliśmy się o to ze znajomymi posprzeczać – mówi „Regionalnej” pan Łukasz.

Tylko prosto

Zdecydowana większość skręca na skrzyżowaniu w lewo.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 128

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »