REKLAMA

Aktualności, Zdrowie

Jubileusze w szpitalu

Opublikowano 27 października 2017, autor: bj

Dyplomy, gratulacje i jubileuszowe nagrody finansowe otrzymały pracownice Szpitala na Wyspie w Żarach. Rekordzistka, Bożena Bań, pracuje od 45 lat.

Agnieszka Nowak i Agnieszka Kucharz przepracowały po 20 lat, Honorata Rossa – 25 lat, Barbara Karczewicz, Małgorzata Chlost, Beata Szeblewska, Urszula Graca, Wanda Trotzer, Urszula Mikusek – po 30 lat, Marzena Dyllong-Sienkowiec, Anna Syska, Ewa Rutkowska – po 35 lat, Wanda Mostowska, Maria Banaszyńska, Janina Pawlaczek, Krystyna Kamińska – 40 lat, a Bożena Bań – 45 lat.

Pani Bożena, rekordzistka, w szpitalu zajmuje się dostarczaniem wyników badań z laboratorium do oddziałów szpitalnych. – Praca jest dla mnie bardzo ważna. Pomimo skończonych 60 lat, na emeryturę się nie wybieram. Mój mąż nie żyje, nie mam wnuków. Dzięki pracy mam kontakt z ludźmi, a to bardzo ważne – uśmiecha się B. Bań.

Wszystkie panie otrzymały nagrody finansowe – za 20 lat stażu w wysokości 75 proc. pensji, za 25 – 100 proc., za 30 – 150 proc., po 35 latach – 200 proc., a powyżej 40 – 300 proc.

Dyplomy we wtorek, 25.10., wręczyła pracownikom Jolanta Dankiewicz, prezes Szpitala na Wyspie. W uroczystości w szpitalu wziął tez udział starosta Janusz Dudojć.

Napisz komentarz »