REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pilnują pustych kontenerów

Opublikowano 27 października 2017, autor: Norbert Królik

Urzędnicy wydali około 200 tys. zł na budowę kontenerów przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Żarach. Ciągle nikt w nich nie mieszka.

Mimo że nikt tam jeszcze nie mieszka, to codziennie kontenerów strzeże firma ochroniarska zatrudniona przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

– Jest dozorowanie fizyczne w nocy. Mamy podpisaną umowę z firmą Monit – mówi Krzysztof Tuga, prezes ZGM w Żarach. Dodatkowo teren jest monitorowany. – Ktoś próbował na siłę podnieść rolety zewnętrzne w jednym z kontenerów. Zaczęły się też w ich okolicy zbierać grupy osób pijących alkohol – tłumaczy decyzję o zatrudnieniu ochroniarzy K. Tuga.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 176

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »