REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wciąż szukają Tomasza

Opublikowano 20 października 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Po Tomaszu Przygockim (42 l.) z Jasienia słuch zaginął. Pojechał na ryby w sobotę, 7.10. Do tej pory nie wrócił. W sobotę, 21.10., przyjaciele zaginionego wspólnie z policją planują kolejne poszukiwania. Każdy może pomóc.

Wędkarz z Jasienia zaginął już prawie dwa tygodnie temu. Wybrał się na ryby do Starego Raduszca (powiat krośnieński). Pojechał swoim mitsubishi pajero (FZA 19939). Po samochodzie też ślad zaginął. Tomasza szukają policjanci, strażacy, nurkowie, straż rybacka. Na własną rękę szuka go też rodzina i przyjaciele.

– Sam często jeżdżę na noc na ryby. Sprawa jest naprawdę dziwna – mówi Czesław Rudziński, prezes koła wędkarskiego w Jasieniu. – Rozumiem, że zaginął człowiek, że mógł zdarzyć się nieszczęśliwy wypadek. Ale co stało się z autem? To duży samochód. Nawet gdyby wpadł do rzeki, to powinien gdzieś wypłynąć. Świetnie znam Tomka. Zawsze jest miły, uśmiechnięty. Zazwyczaj nie łowił na Raduszcu. Wolał Kłopot, który jest trochę dalej. Ale Raduszec to świetne miejsce. Bardzo popularne wśród wędkarzy, bo tam zawsze ryba bierze. Zwykle jest tam bardzo tłoczno, zwłaszcza w weekendy, kiedy odbywają się zawody. Wtedy trzeba mieć szczęście, żeby znaleźć miejsce. To naprawdę dziwne, że nikt nic nie słyszał i nie zauważył. Gdyby doszło do jakieś awantury, ktoś na pewno usłyszałby krzyki. Nie wiem, co mogło stać się z Tomkiem – przyznaje wędkarz.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 155

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »