REKLAMA

Wasze sprawy

Tylko czekać, aż dojdzie do tragedii

Opublikowano 20 października 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Mieszkańcy Olbrachtowa domagają się chodnika. Urzędnicy są głusi na ich prośby. Niebezpieczną drogą do szkoły chodzą dzieci, a niektórzy kierowcy pędzą przez wieś z zawrotną prędkością.

Mieszkańcy Olbrachtowa boją się puszczać swoje dzieci same do szkoły. Droga, po której chodzą, nie ma chodnika ani porządnego oświetlenia.

– Mieszkam w Olbrachtowie od urodzenia – mówi Mariusz Grochalski, mieszkaniec Olbrachtowa. – Mój syn chodzi tu do szkoły i nie puszczam go samego. Nie mamy ani chodnika, ani porządnego oświetlenia. Droga ma ostre zakręty, a niektórzy kierowcy rozwijają zawrotne prędkości. Rośnie tu dużo drzew. Tutaj nie należy zadać pytania, czy dojdzie do tragedii, tylko kiedy do niej dojdzie! Razem z sąsiadami chcemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, by poprawić bezpieczeństwo. Dlatego napisaliśmy do starostwa, ponieważ to do nich należy droga – mówi mieszkaniec Olbrachtowa.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 210

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »