REKLAMA

Praca

Dla kominiarza, sprzedawcy i na produkcję

Opublikowano 20 października 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Mechanika samochodowego może zatrudnić firma „Auto-Kompleks” z Żar. Łącznie pięciu operatorów, monterów na linii produkcyjnej znajdzie pracę w firmie „Relpol” z Żar. Osoba do sprzątania do pracy na pół etatu potrzebna jest w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach. Konserwatora – kierowcę zatrudnić może Powiatowy Dom Dziecka w Żarach. Czterech operatorów koparko-ładowarki znajdzie pracę w żarskiej firmie „RD Dubowski” z Żar. Dziesięciu policjantów zatrudnić może Komenda Powiatowa Policji w Żarach.

Ofertę dla łącznie pięciu kominiarzy do pracy na terenie Żagania ma firma „Twój kominiarz” z Piły. Żagańska firma „Probet-Dasag” zatrudnić może przedstawiciela handlowego, specjalistę ds. sprzedaży.

 

Opiekun, logistyk i strażnik

Majstra obwodu drogowego w Lubsku zatrudni Zarząd Dróg Wojewódzkich z Zielonej Góry. Kierowca z prawem jazdy kat. B do rozwożenia węgla potrzebny jest do firmy  „ABC Czarnecka” z Lubska. Pracownik fizyczny m.in. do załadunku samochodów i prac magazynowych znajdzie pracę w firmie „Stal-Al” w Lubsku. Sprzedawca o pracę może pytać w markecie „ABC” w Lubsku. Specjalista ds. logistyki o potrzebny jest w lubskiej firmie „W&W”.

Łącznie dwóch kasjerów, sprzedawców o zatrudnienie może pytać w stacji paliw przy ul. Sienkiewicza w Jasieniu. Do piekarni „Anters” w Jabłonowie potrzebny jest pracownik biurowy. Młodszego opiekuna osób starszych zatrudni Ośrodek Pomocy Społecznej w Iłowej. Czterech tynkarzy znajdzie pracę w firmie „Trans&Bud&Instal” z Zieleńca. Łącznie dziesięć osób kasjerów, sprzedawców i pracowników obsługi klienta potrzebnych jest do stacji paliw „BP Europa” w Olszynie, Jagłowicach. Zakład Karny w Krzywańcu może zatrudnić czterech strażników działu ochrony.

 

W urzędzie lub z agencji

Dwie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania do pracy w Sieniawie Żarskiej zatrudni agencja „RJ -System” z Warszawy.

Spotkania dotyczące pracy w wojsku organizuje Wojskowa Komenda Uzupełnień z Żagania. Najbliższe już w poniedziałek, 23.10., o godz. 9:00 w żagańskim Powiatowym Urzędzie Pracy, kolejne 24.10. w filii PUP w Szprotawie, również o godz. 9:00.

Napisz komentarz »