REKLAMA

Wasze sprawy

Czterech policjantów do żarówki

Opublikowano 20 października 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Zepsuta żarówka i brak płynu do spryskiwaczy. To powody, dla których pani Anna straciła dowód rejestracyjny swojego samochodu. Stróże prawa byli nieugięci.

Piątek trzynastego okazał się pechowy dla mieszkanki Żar. Anna Rechul jechała odebrać  córkę z pracy. Było około godz. 23.00. Na al. Jana Pawła, pod starostwem, policja zatrzymała ją do kontroli.

– Policjant chciał, abym przesiadła się do radiowozu – opowiada pani Anna. Było późno, ciemno, była zmęczona, czuła się niepewnie. – Powiedziałam, że pokażę dokumenty, żeby sprawdził moje dane, ale ja do radiowozu się nie wybieram. Wtedy policjant powiedział, że mam wysiąść, bo… ucieknę. Było ich dwóch, więc jeden mógł mnie maglować na komputerze, a drugi pilnować. Ale oni wezwali wsparcie, przyjechał kolejny radiowóz. W sumie czterech policjantów. Stwierdzili, że mam niesprawne auto, bo… nie świeciła mi się jedna żarówka. Zadzwoniłam po męża. Okazało się, że kabelki nie stykały, mąż na miejscu to naprawił – mówi A. Rechul. W międzyczasie do pani Anny dołączyła córka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 301

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »