REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Amerykanie uszkodzili mi samochód

Opublikowano 13 października 2017, autor: Justyna Bareła

Część z amerykańskiej ciężarówki uszkodziła mu samochód. Szymon Czerwiński z Dzietrzychowic szuka świadków tego wypadku.

Pan Szymon jechał srebrnym fordem mondeo kombi w czwartek, 28.09., ul. Żelazną, od szpitala w kierunku Moczynia w Żaganiu.

– Za skrzyżowaniem z ul. Szprotawską mijałem się z dwoma amerykańskimi ciężarówkami, które jechały w przeciwnym kierunku. Tuż za przejściem dla pieszych coś z nich wypadło i upadło mi przed maską. Hamowałem z piskiem opon, ale i tak po tym przejechałem. Amerykanie się nawet nie zatrzymali. Pewnie nawet nie zauważyli, że coś zgubili. Ja za to mam rozwalone oba koła po prawej stronie auta. Wyciekł mi też olej – tłumaczy S. Czerwiński.

Został klin

Częścią, która wypadła z amerykańskiego auta, był metalowy klin do nieuruchomiania kół, który powinien być przypięty do podwozia.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 104

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »