REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zabił ją czad

Opublikowano 13 października 2017, autor: Piotr Piotrowski

57-letnia mieszkanka Żagania zmarła z powodu zatrucia tlenkiem węgla. Jej 34-letni syn cudem uniknął śmierci.

Mężczyzna nie odbierał telefonu od swojej dziewczyny, więc ta poszła do jego mieszkania przy ul. Kolejowej w poniedziałek, 9 października, wieczorem. Stukała do drzwi, wołała, ale nikt nie otwierał. W końcu wezwała policjantów. Ci wyczuli dym na korytarzu i wyważyli drzwi od mieszkania. W pokoju znaleźli martwą kobietę leżącą na podłodze kobietę, w drugim, za zamkniętymi drzwiami – jej syna.

– Kobieta nie żyła od co najmniej od 12 godzin. Z kolei jej syn był tak podtruty, że czołgał się po podłodze, nie mógł wstać – mówi st. kpt. Paweł Grzymała, rzecznik żagańskiej straży pożarnej. – W mieszkaniu stwierdziliśmy duże stężenie tlenku węgla. Wszystkie okna były pozamykane. Przyczyną śmierci 57-latki mogła być nieszczelność przewodu kominowego, uszkodzenie pieca lub zapchana kratka wentylacyjna. To obecnie wyjaśnia biegły z zakresu pożarnictwa. W  dwóch mieszkaniach obok strażacy również stwierdzili obecność tlenku węgla.

 

Też mogłam już nie żyć

Sąsiedzi są przerażeni.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 182

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »