REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Potrącił i zostawił bez pomocy

Opublikowano 06 października 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Pani Janina (†94 l.) szła do znajomego. Potrącił ją samochód. Kierowca uciekł, zostawiając staruszkę na pastwę losu. Po tygodniu kobieta zmarła. Rodzina wyznaczyła nagrodę – 5 tys. zł – za wskazanie winnego.

Janinę Pszoniak z Trzebiela na poboczu drogi na trasie Trzebiel-Bogaczów znalazł przypadkowy kierowca (16.09.). Była nieprzytomna, poobijana. Trafiła do szpitala. Po tygodniu zmarła.

– Miała złamaną rękę, ogromnego guza na głowie. Gdy rozmawialiśmy z nią w szpitalu, nie wiedziała, co się stało – mówi Beata Jaślanek z Trzebiela, córka pani Janiny.

– Była bardzo znaną osobą. Pracowała w banku, w sklepach. Wszyscy ją znali – tłumaczy Michał Jaślanek, mąż pani Beaty, zięć pani Janiny.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 220

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »