REKLAMA

Praca

W urzędzie, w hotelu i na produkcji

Opublikowano 06 października 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie

Stażyści m.in. do protokołowania przebiegu rozpraw potrzebni są do Sądu Rejonowego w Żarach i Żaganiu. Referent i inspektor znajdą pracę w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Żarach. Wychowawcę zatrudni żarski Powiatowy Dom Dziecka. Ofertę dla pięciu kierowców samochodu dostawczego ma firma „R-Trans” z Żar. Do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Żarach potrzebny jest instruktor praktycznej nauki zawodu. Pomoc kuchenna o pracę może pytać w „Pierogowym Zakątku” w Żarach. Pracownik administracyjno – biurowy i monter potrzebni są do firmy „Minowa Metal” w Żarach.

Aż 20 osób do pracy przy wymianie torów zatrudnić może firma „Eco – baza” z Żagania. Recepcjonista znajdzie pracę w żagańskim hotelu „Willa Park”. Operator urządzeń i maszyn do nawijania i pakowania uszczelek potrzebny jest w firmie „Ekstruder” w Żaganiu.

 

Strażnik, fryzjer i operator

Dwóch strażników działu ochrony potrzebnych jest do pracy w Areszcie Śledczym w Lubsku. Pięciu pracowników produkcji znajdzie pracę w firmie „Łużyckie Praliny”, a firma „Magnolia” z Lubska ma ofertę dla magazyniera. Kierowcę, sprzedawcę zatrudni lubski „Lubmet”.

Pracownik do spraw ubezpieczeń może pytać o pracę w agencji „Wartur” w Szprotawie. Pracownika biurowego ze znajomością języka niemieckiego poszukuje firma „Top Group” ze Szprotawy. Osoba do zarządzania salonem fryzjerskim potrzebna jest szprotawskim Studio Urody „Vouge”. Dwie osoby do pracy jako automatycy potrzebni są do „Silgan Metal” w Szprotawie.

Elektryk i operator koparko-ładowarki znajdą pracę w firmie „Instalatorstwo Elektryczne” Krzysztofa Noryka z Jasienia. Do firmy „Ekopol” w Jasieniu potrzebni są: operator maszyn budowlanych, pracownik malarni proszkowej, technolog produkcji wyrobów metalowych, dwóch szlifierzy metali i pracownik biurowy.  Szlifierz szkła płaskiego o prace może pytać w „Hart-Szło” w Tuplicach.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Pracę dla kierowcy z prawem jazdy kategorii B+E ma firma „Usługi Transportowe” Pawła Piskorskiego z Żar. Trzy osoby o pracę jako salowa w Żarach mogą starać się w agencji „Sanpro Consulting BPO”. Dwie osoby na stanowisko ds. ewidencji zatrudnić może ZUS w Żarach. Czterech pracowników ochrony w Żarach zatrudni „Piast Group” z Zielonej Góry.

Napisz komentarz »