REKLAMA

Sport

Będzie się działo!

Opublikowano 06 października 2017, autor: Piotr Piotrowski

To będzie największa gala sportów walki w żagańskiej Arenie. W sobotę, 7 października, na ringu zawodowe walki stoczy 24 kickboxerów.

Do Żagania na II Galę Extreme Energy Tim przyjadą najlepsi fajterzy z całej Polski, m.in. Łukasz Rambalski, czterokrotny srebrny medalista Mistrzostw i Pucharu Polski i złoty medalista Pucharu Polski w Thai Boxingu i Dominik Zadora, czterokrotny mistrz Polski Muay Thai, zdobywca Pucharu Świata WKF, zawodowy mistrz Europy ISKA oraz reprezentant Polski Muay Thai na Mistrzostwach Świata w Tajlandii oraz Mistrzostwach Europy we Włoszech.

Najsilniejszy skład wystawia również żarsko-żagański klub sportów walki Malinowski-Team.

 – Do Żagania przyjadą czołowi fajterzy z Polski, więc i my wystawiamy najlepszych – mówi Paweł Malinowski, trener naszych zawodników. – Wrażenie będzie robiła nie tylko extra scena, dynamiczna prezentacja, ale i telebimy, na których widzowie obejrzą walki w zbliżeniu.

Z teamu Malinowskiego walki stoczą: Konrad Chałko, Krzysztof Podemski, Krystian Bajerski, Bartosz Świątek, Patryk Kimula i Marcin Kujda. Start w hali Arena – godz. 19.00.

Napisz komentarz »