REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Morderstwo w Żarach

Opublikowano 22 września 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Dwa cięcia i śmierć. Ciało 59-latka z Kunic znaleziono w kałuży krwi. Mężczyzna nie miał szans. Morderca podciął mu gardło.

Tuż przy domu, na gruntowej drodze do budynku, leżał w poniedziałkowy (18.09.) poranek 59-letni mężczyzna, mieszkaniec Żar. W kałuży krwi. Nie żył. Ktoś poderżnął mu gardło. Leżał, jakby spał. Na boku, z ręką założoną na głowę.

– Na miejscu przy zwłokach został znaleziony duży kuchenny nóż. Samo ostrze mierzy 22 cm – informuje Robert Brzeziński, prokurator rejonowy w Żarach.

Sąsiedzi nie słyszeli hałasów.

– Doszedł do mnie sygnał karetki. Wyjrzałam przez okno. Potem wyszłam. Wtedy był już przykryty kocem – mówi Janina Bogdan (70 l.), mieszkanka kamienicy przy ul. Pułaskiego, sąsiadującej z domem zamordowanego 59-latka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 420

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »