REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Zamkną drogę do kasy Kunicom

Opublikowano 22 września 2017, autor: Norbert Królik

Żarscy urzędnicy wpadli na pomysł, jak podciąć skrzydła aktywnym mieszkańcom Kunic, którzy chcą wyremontować teren dawnego basenu. Uniemożliwią głosowanie na tę inwestycję w budżecie obywatelskim.

Remont terenu wokół dawnego basenu w Kunicach już dwa razy z rzędu wygrał budżet obywatelski. Ale aktywność i konsekwencja mieszkańców Kunic nie podoba się żarskim urzędnikom! Ci już planują, co zrobić, żeby uniemożliwić głosowanie na tę inwestycję.

– Nie chcemy poprzez budżet obywatelski finansować dużych projektów, które są rozkładane na lata, tak jak jest w przypadku basenu w Kunicach – mówi Ireneusz Brzeziński, naczelnik z Urzędu Miasta.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 127

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »