REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Aż się nogami nakryli

Opublikowano 22 września 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz Michalina Kozarowicz

Mundurowi dostali lanie od mężczyzny, którego chcieli wylegitymować. Jeden z budynku wybiegł ze złamanym nosem. Drugi został obity policyjną pałką. Swoją.

Domowa interwencja policji zmieniła się w sceny z dreszczowca. Wszystko wyglądało jak w filmie sensacyjnym w poniedziałkowe (18.09.) popołudnie w Lubsku w rejonie u. Poznańskiej i Moniuszki.

– Ten policjant, któremu rozbił nos, to mój chrześniak. Nie żaden ułomek. Chłop 100 kilo wagi, 180 centymetrów wzrostu. Ale tamten to sportowiec. Mój chrześniak trzymał się za twarz, wzywał innych do pomocy – tłumaczy Witold Szakoła, mieszkaniec okolicy.

– Rzeczywiście, chłopak w zapasach zdobył dwukrotnie tytuł mistrza Polski juniorów i raz wicemistrza jako senior. Brał udział w mistrzostwach Europy – mówi Ryszard Dynowski, trener chłopaka z czasów, gdy był zawodnikiem żarskiego „Agrosu”.

6 wozów i zęby

Funkcjonariusze wybiegli z budynku przy ul. Poznańskiej 15 w ślad za 21-latkiem. Ten pomknął w stronę ul. Moniuszki. Dojeżdżały kolejne radiowozy, ściągane z całej okolicy. Ostatecznie na miejscu było 6 policyjnych wozów i 12 mundurowych.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 472

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »