REKLAMA

Wasze sprawy

Okna wypadną z futryn

Opublikowano 22 września 2017, autor: Piotr Piotrowski

Żalą się mieszkańcy Żagania, którzy od lat proszą Zakład Gospodarki Mieszkaniowej o ich wymianę. Po interwencji „Regionalnej”, nowych okien doczekają się jeszcze w tym roku.

Teresa Wojdyga wraz z synem Przemysławem mieszka w kamienicy komunalnej przy ul. Jana Pawła II. Od 9 lat prosi Zakład Gospodarki Mieszkaniowej o wymianę zniszczonych, spróchniałych okien. Przez to, że są nieszczelne, wydaje majątek na ogrzewanie. W domu pojawiła się wilgoć i grzyb.

W ZGM-ie tłumaczyli Wojdygom, że Lubuski Konserwator Zabytków zalecił wstawienie stylowych drewnianych okien, bo kamienica znajduje się w zabytkowej strefie miasta. A ZGM ma pieniądze tylko na plastikowe.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 196

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »