REKLAMA

Kronika policyjna, Ludzie, wydarzenia

Wyrzucili ich z policji

Opublikowano 22 września 2017, autor: bj

Dwaj policjanci z Żar. Mieli pobić Kamila, wymuszać na nim pieniądze, traktować go gazem. Złożył na nich skargę. Obaj wylecieli z pracy. – Ci panowie policyjnych mundurów już nie założą – zapewnia rzecznik wojewódzki policji.

Wydaleniem ze służby dwóch policjantów z żarskiej komendy zakończyło się postępowanie prowadzone przez Komendę Wojewódzką Policji w Gorzowie.

Przypomnijmy. Policjanci (43 l. i 35 l.) mieli potraktować gazem pana Kamila (28 l.), mieszkańca żarskiego Zatorza, który jednemu z policjantów nie zapłacił zasądzonej przez sąd nawiązki. Mieli go też bić po twarzy, wozić radiowozem po mieście, wymuszać na nim pieniądze. Mężczyzna zawiadomił prokuraturę.Wszystko działo się w czerwcu i lipcu. Postępowanie karne w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa we Wschowie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 127

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »