REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Nie wyrobią się z Moniuszki

Opublikowano 15 września 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Zamiast w połowie października skończyć mogą nawet w grudniu. Remont ul. Moniuszki w Żarach potrwa znacznie dłużej. To kolejna – po ul. Okrzei i Zgorzeleckiej – obsuwa.

Wrocławska firma Eurovia według umowy podpisanej wiosną ze starostą remont Moniuszki miała skończyć 15 października. Teraz zadeklarowała, że prace zakończyć może do 5 grudnia.

– Jesteśmy skłonni zgodzić się na przedłużenie terminu o miesiąc, czyli do połowy listopada – mówi starosta Janusz Dudojć.

– Na razie nie zapadły jeszcze żadne wiążące ustalenia – zastrzega Małgorzata Nowakowska, rzeczniczka wrocławskiej firmy.

Co jest przyczyną opóźnień? W tej sprawie w środę, 13.09. odbyła się tzw. rada budowy.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 168

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. Lol 22 września 2017 19:29 - Odpowiedź

    To chyba najwolniej postępujące prace w Europie. Pitolenie o niespodziankach w ziemi jakich nie było na planie to oczywiście standard. Szkoda, bo lepiej od razu powiedzieć, że remont potrwa pół roku, a w razie szybszego wykonania robót byłby miły prezent dla zdenerwowanych kierowców.

Napisz komentarz »