REKLAMA

Sport

Trzy na czele

Opublikowano 15 września 2017, autor: Marcin Ruszkiewicz

Po trzech kolejkach żarskiej B-klasy na prowadzeniu są trzy drużyny z kompletem zwycięstw.

W ostatniej kolejce Sparta Grabik wygrała w Drożkowie 9:0. Sześć goli strzelił snajper z Grabika, Przemysław Flaga. Kolejne dołożyli: Adrian Stefański, Mariusz Kościesza i Przemysław Kościesza. Po trzech kolejkach żarskiej B-klasy drużyna z Grabika z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli.

Tyle samo punktów ma drugi kandydat do awansu, czyli ŁKS Łęknica, który ma jednak gorszy bilans bramkowy. Zespół z Łęknicy po bramkach Artura Dewo, Filipa Urycza, Łukasza Stankiewicza, Damiana Mackaszwili i Piotra Gaciocha rozbił na wyjeździe Iskrę Jabłoniec 5:0.

Trzecia w tabeli, również z kompletem zwycięstw, jest Tupliczanka. Tym razem drużyna z Tuplic wygrała na wyjeździe z WKS Łaz 5:2 (Tomasz Rutkowski, Filip Urbanowicz, Mateusz Cierzniak, Konrad Truskowski, Tomasz Zbierzak – Sławomir Reczuch, Radosław Olszewski).

Do sporej niespodzianki doszło w Olbrachtowie, gdzie Błękitni odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie, a pokonali rezerwy żarskiego Promienia 5:2. (Adam Bystroń 3, Jakub Głowacki, Bartosz Wesołowski – Łukasz Morżak, Tomasz Floryszczak).

Rezerwy Budowlanych nadspodziewanie łatwo poradziły sobie z KS Lipną, wygrywając 5:0. Bramki zdobyli: Stanisław Sadowski 2, Sebastian Kopczyk, Michał Bondarenko i Damian Andrzejewski.

Napisz komentarz »