REKLAMA

Wasze sprawy

Kamil marzy o wybiegu

Opublikowano 08 września 2017, autor: Justyna Bareła

Kamil Bahar ma 20 lat, pochodzi z Żagania i ma szansę zostać znanym modelem. Dziś (piątek, 8.09.) bierze udział w finale najpopularniejszego konkursu modowego na świecie.

Organizatorzy konkursu The Look Of The Year od ponad 30 lat w 50 krajach szukają nowych twarzy świata mody. W tym konkursie zwyciężały m.in. Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy polska modelka Kasia Smutniak. Dopiero drugi rok w konkursie startować mogą mężczyźni.

 

Dba o siebie

Na casting w Poznaniu zgłosił się pochodzący z Żagania Kamil Bahar. W Żaganiu Kamil się urodził, uczył się w Szkole Podstawowej nr 1, potem w Gimnazjum nr 1, grał w piłkę ręczną, z którą wiązał przyszłość, w czym przeszkodziła mu kontuzja. W Żaganiu mieszka jego rodzina. Obecnie Kamil mieszka w Poznaniu, gdzie studiuje fizjoterapię i pracuje jako trener personalny.

– Od dłuższego czasu interesowałem się modelingiem, ale nie miałem odwagi spróbować. Dopiero znajomi przekonali mnie do tego, więc poszedłem – opowiada. – Żeby dostać się do finału, musiałem przejść przez casting i później półfinał w Łodzi. Spośród 200 półfinalistów jury wybrało finałową dwudziestkę, 10 dziewczyn i 10 chłopaków.

Laureaci konkursu mają szansę pracować u znanych projektantów.

– Moją ulubioną marką modową jest Ralph Lauren, marzę, żeby kiedyś wziąć udział w jego kampanii – zdradza Kamil.

Przyszły model musi dbać o dietę i sylwetkę.

– Na siłownię chodzę już od dwóch lat, więc nie traktuję tego jak coś nadzwyczajnego, a co do diety, to staram się trzymać ją w stu procentach. W ostatnim czasie była to dieta redukcyjna, polegająca na zmniejszaniu liczby przyjmowanych kalorii – mówi Kamil.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 183

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »