REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

I tak ją kocham

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: bj

Kłótnia kochanków. Rozbity talerz, którym kobieta zaatakowała swojego partnera.

– Ja ją kocham i nie mam jej niczego za złe. Co mam wybaczać, jak ja właściwie nie wiem, co się stało? – szczerze wyznaje Krzysztof Biazik (51 l.), mieszkaniec żarskiego Zatorza.

Śledczy są jednak innego zdania.

– Dyżurny żarskiej jednostki otrzymał 1 sierpnia zgłoszenie o ugodzeniu mężczyzny. Policjanci usłyszeli, że doszło do tego podczas kłótni między mężczyzną a jego konkubiną. Kobieta miała zadać cios ostrą krawędzią rozbitego talerza – informuje Aneta Berestecka rzeczniczka żarskiej komendy policji.

Po pomoc zadzwonił sąsiad, który usłyszawszy krzyki w mieszkaniu na piętrze kamienicy przy ul. Witosa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje. Zobaczył K. Biazika z zakrwawioną szyją.

– Z naszych ustaleń wynika, że ofiara i sprawczyni uszkodzenia wspólnie spożywali posiłek. Potem się mocno pokłócili – informuje Mariusz Juryca, zastępca prokuratora rejonowego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 223

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »