REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

O krok od śmierci

Opublikowano 11 sierpnia 2017, autor: Norbert Królik

– To było potworne uderzenie – mówią świadkowie sobotniego (5.08.) wypadku na ul. Wojska Polskiego w Żarach. Motocyklista zderzył się z samochodem i w ciężkim stanie trafił helikopterem do szpitala w Zielonej Górze.

– Mąż bardzo cierpi. We wtorek, 8 sierpnia, został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Ma wiele złamań, m.in żuchwy, piszczeli. Ma uszkodzone kolano i biodro. Czeka go kilka operacji – mówi Marta Sikora, żona poszkodowanego, pracownik jednej z żarskich kancelarii notarialnych.

Arkadiusz Sikora (42 l.) z Żar jechał motocyklem honda shadow. Na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Konopnickiej zderzył się ze skręcającym w lewo mercedesem, którym kierowała Zofia Świerczyńska (61 l.), właścicielka jednego z żarskich biur nieruchomości.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 647

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »